Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

Protokół z konsultacji projektu uchwały Rady Powiatu Tarnogórskiego

22 lutego, 2023
Protokół z konsultacji projektu uchwały Rady Powiatu Tarnogórskiego

awatar konsukltacje społeczne

Protokół z konsultacji projektu uchwały Rady Powiatu Tarnogórskiego w sprawie ustalenia minimalnej wysokości wynagrodzenia dla rodzin zastępczych zawodowych oraz prowadzących rodzinne domy dziecka

Konsultacje przeprowadzono w dniach od 15 lutego 2023 roku do 17 lutego 2023 roku poprzez publikację ww. uchwały na stronie internetowej Powiatu Tarnogórskiego (www.tarnogorski.pl) w zakładce: „Konsultacje społeczne”.

W związku z brakiem uwag i opinii organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego nie zachodzi konieczność wprowadzenia zmian do projektu uchwały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).