Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora
Pokaż menu

Przedłużenie obowiązujących zasad bezpieczeństwa – z wyjątkami

14 kwietnia, 2021

Minister Zdrowia podczas dzisiejszej konferencji prasowej poinformował, o przedłużeniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa – z wyjątkami – do 25 kwietnia 2021 r.

Od 19 kwietnia br. otwarte zostaną żłobki i przedszkola dla wszystkich dzieci. Dozwolony będzie sport w obiektach sportowych oraz na świeżym powietrzu z pewnymi ograniczeniami tj. dopuszczona będzie możliwość uczestnictwa dzieci i młodzieży we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy. Możliwe będzie także uprawianie sportu w obiektach sportowych na świeżym powietrzu – przy zachowaniu limitu 25 osób.

Więcej https://www.gov.pl/web/koronawirus/Do-25kwietnia-przedluzamy-zasady-bezpieczenstwa-z-wyjatkami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).