Niedziela, 1 października 2023r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

Przetarg na budowę bloku operacyjnego

03 lipca, 2020

Do 20 lipca (godz.11.00) można składać oferty w przetargu, którego przedmiotem jest „Przebudowa i nadbudowa budynku byłej kuchni na potrzeby bloku operacyjnego i centralnej sterylizatorni z rozbudową o pion komunikacyjny z windą WSP S.A. w Tarnowskich Górach, ul. Pyskowicka 47-51, 42-612 Tarnowskie Góry”.

Projekt jest objęty dofinansowaniem z dotacji celowej budżetu Państwa (6 mln 319 tys. zł) utworzonej w celu wsparcia realizacji działań z zakresu polityki rozwoju, stanowiące inwestycyjne zadanie własne jednostki Samorządu Terytorialnego decyzją Ministra Finansów Inwestycji i Rozwoju.

Oferty należy składać w budynku Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach, ul. Karłuszowiec 5 (Kancelaria pok. nr 1). Więcej: https://www.bip.tarnogorski.pl/?catid=83&parcat=16&t=menu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).