Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Radni poparli apel w sprawie dotacji dla Zabytkowej Kopalni Srebra

30 marca, 2021

Na dzisiejszej XXIX sesji Rady Powiatu Tarnogórskiego radni jednogłośnie poparli apel wyrażony przez Radę Miejską w Tarnowskich Górach w uchwale nr XXXI/347/2021 z dnia 17 lutego 2021 roku w sprawie wpisania do ustawy o dotacji przeznaczonej dla niektórych podmiotów „Kopalni rud ołowiu, srebra i cynku w Tarnowskich Górach oraz systemu gospodarowania wodami podziemnymi” – zabytku wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Przypominamy, że w rządowym projekcie ustawy o dotacji przeznaczonej dla niektórych podmiotów polegającym na wydłużeniu do dnia 31 grudnia 2027 roku udzielania dotacji z budżetu państwa pominięto tarnogórską Zabytkową Kopalnie Srebra.

#wspieramMIŁOŚNIKÓW #smzt #miłośnicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).