Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada

Rozwijaj się z Funduszami Europejskimi – cykl spotkań dla przedsiębiorców

23 marca, 2023

regionalne PARP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza na cykl bezpłatnych spotkań regionalnych pn.: Rozwijaj się z Funduszami Europejskimi

DLA KOGO?

Spotkania dedykowane są przedsiębiorcom z całej Polski.

GDZIE?

W każdym z 16 województw – pełna lista miast dostępna jest poniżej.

W JAKIM CELU?

Nowe programy unijne otwierają wiele możliwości dla rozwoju firm w Polsce. Doświadczeni praktycy z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości przedstawią informacje o:

• nowych programach realizowanych przez PARP,
  • warunkach i możliwościach udziału w konkursach realizowanych z Funduszy Europejskich 2021-2027.

FORMA

Stacjonarnie i on-line – rejestracja na spotkania odbywa się przez stronę PARP.