Czwartek, 25 lipca 2024r. | Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba
Pokaż menu

Rusza akcja #uczęsięwtg

19 maja, 2020

Ósmoklasisto! Zastanawiasz się nad wyborem szkoły ponadpodstawowej? Myślisz nad liceum, ale nie wiesz jaki profil wybrać? A może technikum lub szkoła branżowa? Poszukujesz informacji o zawodach? Jesteś ciekawy,  jak wygląda praca w konkretnej profesji? Interesują Cię zupełnie nietypowe, rzadko spotykane zawody?

Jeśli tak, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną tarnogórskich szkół średnich. Wystarczy wejść na https://powiat.tarnogorski.pl/ucze-sie-w-tg/ Sprawdź i wybierz szkołę dla siebie! Zapraszamy!

#uczęsięwtg

#staszicteam #sempateam #chemikteam #mechanikteam #ekonomikteam #gastronomikteam #plastykteam #sorbonateam #budowlankateam #kolejówkateam #technikum13team

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).