Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Spotkania dyrektorów szkół z powiatowym inspektorem sanitarnym

03 września, 2020

Dyrektorzy powiatowych szkół ponadpodstawowych spotkali się dziś z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Bytomiu – Jolantą Wąsowską. Głównym tematem narady były procedury bezpieczeństwa w szkołach w przypadku zagrożenia pandemią COVID-19.

Podczas spotkania zostały szczegółowo omówione wytyczne i zalecenia Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia  i Głównego Inspektora Sanitarnego na rok szkolny 2020 – 2021 dla dyrektorów szkół i placówek oświatowych oraz zasady postępowania w sytuacji ewentualnego zagrożenia koronawirusem na terenie powiatu.

Przedstawiono kwestie współpracy w takich sytuacjach oraz wymieniono drogi szybkiego kontaktu między placówkami a inspekcją sanitarną. W spotkaniu udział wzięły: starosta Krystyna Kosmala oraz naczelnik Wydziału Edukacji Elżbieta Susek.

  • x
  • x
  • x
  • x
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).