Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

“Stawiam na zdrowie” – darmowy projekt dla osób zmagających się z chorobami układu kostno-stawowego w GCR

06 lipca, 2020

SPZOZ Repty – Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. gen. Jerzego Ziętka zaprasza kobiety (50-59 lat) oraz mężczyzn (50-64 lata) z województwa śląskiego do udziału w darmowym projekcie dla osób zmagających się z chorobami układu kostno-stawowego.

Na każdego uczestnika, który zakwalifikuje się do projektu czeka indywidualny plan rehabilitacji,terapia zajęciowa, konsultacje z fizjoterapeutą, a także wizyty u lekarza specjalisty w zakresie rehabilitacji medycznej.

Chcesz zgłosić swoje uczestnictwo w projekcie?

Wystarczy, że zgłosisz się do pawilonu D budynku GCR „Repty”. Dedykowany pracownik placówki będzie udzielał wszelkich informacji, a także zweryfikuje poprawność składanych dokumentów oraz dokona ich przyjęcia.

Dodatkowe pytania związane z projektem można kierować:
☎️32 390 17 52
📩stawiamnazdrowie@repty.plv

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).