Sobota, 1 kwietnia 2023r. | Imieniny: Teodory, Grazyny, Ireny
Pokaż menu

Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku wywalczyło medale !

19 września, 2022

Kilkanaście osób zebranych w grupie. Wszyscy mają ubrane zielone koszulki z napisem Tarnogórski Uniwersytet Trzeciego Wieku. w tle trybuny stadionu.

W minionym tygodniu odbyła się XIV Ogólnopolska Olimpiada Uniwersytetów Trzeciego Wieku i Organizacji Senioralnych „Trzeci Wiek na Start” na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Tarnogórskie Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku wywalczyło:
– Złoty medal w biegu na 150 m
– Złoty medal w przełajach rowerowych na 1200 m
– Srebrny medal w biegu na 60 m
W klasyfikacji drużynowej tarnogórscy seniorzy zajęli 7 miejsce na 51 startujących drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom Olimpiady, a w szczególności członkom Tarnogórskiego Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku. Życzymy niesłabnącej wiary we własne możliwości, energii do działania oraz kolejnych sukcesów.

Źródło: Tarnogórskie Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku

Kilkanaście osób zebranych w grupie. Wszyscy mają ubrane zielone koszulki z napisem Tarnogórski Uniwersytet Trzeciego Wieku. w tle trybuny stadionu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).