Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Stypendium pomostowe? Sprawdź czy Ci się należy

25 czerwca, 2020

W sierpniu rusza XIX edycja Programu Stypendiów Pomostowych w roku akademickim 2020/2021.

Program skierowany jest głównie do tegorocznych maturzystów pochodzących z rodzin byłych pracowników Państwowych Przedsiębiorstw Gospodarstw Rolnych Segment IA. Programem zarządza Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości. Jest on realizowany przy wsparciu organizacyjnym Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Stypendium pomostowe na I rok studiów wynosi 5000 zł i jest wypłacane w 10 miesięcznych ratach po 500 zł. Stypendyści, którzy osiągną dobre wyniki w nauce, mogą korzystać ze stypendiów na II, III i IV rok studiów, stypendiów językowych, stypendiów na wyjazd na zagraniczną uczelnię, stypendiów doktoranckich oraz staży zagranicznych.

Wszelki informacje dotyczące Programu Stypendiów Pomostowych Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości umieściła na stronie www.stypendia-pomostowe.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).