Piątek, 1 marca 2024r. | Imieniny: Antoniny, Radoslawa, Dawida
Pokaż menu

Targi edukacyjne i dni otwarte

10 marca, 2023
Targi edukacyjne i dni otwarte

plakat z napisem targi edukacyjne

Powiat Tarnogórski organizuje Targi Edukacyjne już po raz dwudziesty.

Zapraszamy 14 i 15 marca na Targi Edukacyjne do Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach, ul. Sienkiewicza 23 w godzinach od 9.00 do 13.00 (budynek warsztatów).

Podczas targów młodzież może zapoznać się ze specyfiką poszczególnych szkół, zasięgnąć opinii o kierunkach kształcenia, a przede wszystkim porozmawiać z uczniami i nauczycielami danej szkoły.

Do pobrania broszura przygotowana na tegoroczne Forum Edukacji Zawodowej, w której przedstawiono oferty ponadpodstawowych szkół technicznych i branżowych, które zapraszają dodatkowo 14 i 15 marca na dni otwarte.

plakat z napisem targi edukacyjne oraz informacjami opisanymi w tekście powyzej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).