Niedziela, 1 października 2023r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

Targi Pracy 2023

10 maja, 2023

plakat awatar

Szukasz pracy? Chcesz zmienić zawód?
Zapraszamy 17 maja 2023 roku w godzinach od 10.00 do 12.00 do Tarnogórskiego Centrum Kultury przy ul. Jana III Sobieskiego 7 na Targi Pracy organizowane w ramach Europejskiego Roku Umiejętności.
Targi Pracy są okazją do promocji firmy oraz dają możliwość przedstawienia oferty potencjalnym pracownikom. Stwarzają również okazję do budowania i wzmacniania wizerunku firmy jako dobrego pracodawcy. Dla osób poszukujących pracy to okazja do zapoznania się z oczekiwaniami i wymogami pracodawców oraz możliwość porozmawiania z nimi.
Przez cały czas trwania wydarzenia do dyspozycji uczestników będą specjaliści publicznych służb zatrudnienia, m.in. doradcy zawodowi, pośrednicy pracy, którzy poinformują o ofertach pracy w kraju i za granicą w ramach sieci Eures oraz przedstawiciele instytucji szkoleniowych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach.

plakat, targi pracy 17.05.2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).