Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Terytoria materii w Centrum Kultury Śląskiej

05 stycznia, 2023

Plakat, napis terytoria materii

Zapraszamy do Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim na wydarzenie:
Terytoria materii – oprowadzanie kuratorskie.

08.01.2023 r. – start godz. 15:00

Wstęp: 7 zł/ 12 zł

Obowiązuje telefoniczna rezerwacja miejsc
tel. 32 441 60 28 lub 505 802 207

“Terytoria materii. Od logiki formy do stylistycznych inwersji” – wystawa zbiorowa pedagogów i studentów Katedry Rzeźby w Materiale, Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie oraz zaproszonych Artystów.
W czasie oprowadzania kuratorskiego zwiedzający nie tylko zapoznają się z koncepcją wystawy, ale przede wszystkim „wejdą” do warsztatu twórców, poznając różnorodne materiały, formy artystycznego wyrazu i proces twórczy.
Istotę wystawy przybliży zwiedzającym jej kurator dr Paweł Jach – tarnogórzanin, absolwent Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, adiunkt w Pracowni Rzeźby w Drewnie oraz prowadzący rzeźbę dla studentów Edukacji Artystycznej. Dr Paweł Jach prowadzi aktywność twórczą na polu rzeźby, malarstwa i rysunku. Prace prezentował na wielu wystawach zbiorowych oraz indywidualnych w kraju i za granicą.

Plakat informacyjny, Terytoria materii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).