Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Tryb pozakonkursowy „MAŁY GRANT”

30 sierpnia, 2023

ogloszenie

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Pomocna Dłoń” złożyło wniosek w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie – z pominięciem otwartego konkursu ofert – na realizację zadania publicznego pn.:

„Trening umiejętności społecznych sposobem na niwelowanie wybranych problemów psychicznych u dzieci i młodzieży”

Uznając celowość realizacji zadania publicznego przez ww. podmiot, na podstawie art. 19a ust. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy może zgłosić uwagi dotyczące złożonej oferty w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia na tablicy ogłoszeń (tj. do 06.09.2023 r.).
LINK DO OGŁOSZENIA: „MAŁY GRANT”

Uwagi prosimy składać na adres:
Biuro Bezpieczeństwa Publicznego i Zdrowia Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach ul. Karłuszowiec 5 42-600 Tarnowskie Góry e-mail: bpz@tgpowiat.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).