Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty

Turniej łuczniczy na terenie Parku Repeckiego

24 czerwca, 2022

osoba stojąca tyłem z łukiem w ręce

Informujemy o planowanym wydarzeniu:

25.06.22 na terenie Parku Repeckiego odbędzie się turniej łuczniczy w ramach II rundy Południowej Ligii 3D. Organizatorem zawodów jest Tarnogórskie Stowarzyszenie Łucznicze, natomiast turniej będzie odbywał się w formie 3D- polowania do figur zwierząt ustawionych wzdłuż przygotowanej odpowiednio do tego trasy. Strzelanie odbywać się będzie w godzinach 10:00-16:00, natomiast odcinek trasy rowerowej pomiędzy MTB Pniok, a Szybem Ewa zostanie wyłączony dla ruchu rowerowego.

Organizatorzy proszą wszystkich rowerzystów o zastosowanie się do tego, natomiast wszystkich spacerowiczów i osoby uprawiające inną formę aktywności, o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przebywania na trasie, wzdłuż której odbywać się będą zawody.

Turniej jest dofinansowany ze środków powiatu w ramach OKO w dziedzinie upowszechniania kultury fizycznej i sportu.