Piątek, 23 lutego 2024r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

Umowa o współpracy

17 kwietnia, 2023

dyrektor firmy podpisuje umowę

14 kwietnia, w auli warsztatów szkolnych „Mechanika” odbyło się uroczyste podpisanie umowy o wzajemnej współpracy pomiędzy ZSTiO, a firmą Thermex Serwis Sp. z o.o.

Podczas spotkania, dyrektor szkoły Marcin Ślęzak mówił, że wykształcenie wykwalifikowanej kadry branży mechanicznej jest jednym z celów, który osiąga się we współpracy z firmami, które stosują najnowsze technologie i narzędzia.

Reprezentująca firmę Thermex dyrektor Katarzyna Kiersnowska, podziękowała za dotychczasową współpracę i jednocześnie zagwarantowała cały koszyk korzyści dla jednej i drugiej strony umowy. Skierowana dla uczniów „Mechanika” oferta skorzystania z praktycznej nauki zawodu, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, od kilkudziesięciu lat zajmującej się serwisem i montażem nowoczesnych urządzeń grzewczych oraz klimatyzacji jest jednym z punktów współpracy. Ponadto, oferuje stypendia dla najlepszych, pomoc firmy w doposażeniu pracowni praktycznej nauki zawodu oraz specjalistyczne szkolenia, czy możliwość uzyskania pracy po zakończeniu szkoły.

Starosta Krystyna Kosmala podczas spotkania z dyrekcją, przedstawicielami firmy i uczniami podkreślała, że nauka wraz z odpowiednią praktyką stanowią klucz do sukcesu w zawodowym starcie. W sytuacji, kiedy istnieje możliwość nauki zawodu z wykorzystaniem najnowszych urządzeń, technologii oraz narządzi, to należy z tego skorzystać i dążyć do pełnego wykorzystania doświadczeń wykwalifikowanych specjalistów.

Podczas uroczystego podpisania umowy obecni byli przedstawiciele zarządu powiatu, starosta Krystyna Kosmala, Stanisław Torbus oraz wiceprzewodniczący rady powiatu Kazimierz Gwóźdź.

dyrektor szkoły z przedstawicielem firmy Thermex
kilka osób podczas siedzi na sali
kilka osób stoi podczas rozmowy
dyrektor firmy podpisuje umowę
podczas podpisania umowy dyrektor podpisuje  umowę
kilkanaście osób na sali
sala, aula szkolna, na sali siedzi młodzież podczas spotkania ze starostą
starosta Krystyna Kosmala podczas spotkania
kobieta stoi na scenie podczas spotkania
trzej chłopcy siedzą na sali

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).