Środa, 30 września 2020r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima

UWAGA! Utrudnienia w Wydziale Komunikacji

04 sierpnia, 2020

Uprzejmie informujemy, że w związku z ogólnopolską awarią serwerów CEPIK dotyczącą Centralnej Ewidencji Pojazdów dziś (4 sierpnia) w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach występują utrudnienia w obsłudze klientów.

System całkowicie nie działa, nie można m.in. zarejestrować pojazdu, jedynie obsługa praw jazdy odbywa się na bieżąco.

Pomimo, że utrudnienia nie wynikają z pracy urzędników Wydziału Komunikacji, bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Za utrudnienia przepraszamy.