Wtorek, 26 października 2021r. | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana

Uwaga! Za chwilę głosowanie na projekty “Budżetu Partycypacyjnego”

01 września, 2021

baner budżet patycypacyjny

Uwaga!!! Już za kilka dni rozpoczynamy głosowanie projektów w ramach Budżetu Partycypacyjnego. Do dyspozycji mieszkańców powiatu ponad pół miliona złotych. Zakończyła się procedura odwoławcza zgłoszonych projektów dlatego w najbliższych dniach mieszkańcy powiatu będą mogli zagłosować na wybrany swój projekt.

Poniżej przedstawiamy projekty, na które będzie można oddać głos. Teraz możesz zdecydować o tym, jaki projekt będzie zrealizowany.

Projekty – budżet partycypacyjny 2022

Pula 330 000 zł

Tarnowskie Góry:

•             Historia w kamieniu. Naprawa ogrodzenia cmentarza żydowskiego w Tarnowskich Górach, odtworzenie alejek oraz zabezpieczenie zabytkowych nagrobków przed dalszym niszczeniem.

•             Poprawa bezpieczeństwa na drogach powiatowych w gminie Tarnowskie Góry

•             Remont chodnika przy ul. Górniczej (3301S)

•             Sensoryczny plac zabaw i ogród dla dzieci z autyzmem

Radzionków:

•             Remont chodnika wzdłuż ul. Kużaja od ul: Gwarków do przedszkola przy ul. Kużaja 15 (Radzionków)

Świerklaniec:

•             Remont ogrodzenia oraz bram wjazdowych do zabytkowego parku w Nakle Śląskim – etap I Pula 270 000 zł

Miasteczko Śląskie:

•             Remont chodnika przy ul. Dworcowej (Miasteczko Śląskie)

Kalety:

•             Rehabilitacja i usprawnienie mieszkańców powiatu tarnogórskiego w wieku powyżej 60 lat lub po przebytej infekcji COVID 19

Ożarowice: