Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

VII Rajd rowerowy “Śladami górnośląskiej szlachty… i nie tylko”

20 lipca, 2020

Trwają intensywne przygotowania do VII Rajdu rowerowego “Śladami górnośląskiej szlachty… i nie tylko” pod patronatem Honorowym Starosty Tarnogórskiego Krystyny Kosmali. Sprzedaż karnetu uczestnika rozpocznie się 24 sierpnia. Zachęcamy do śledzenia strony cekus.pl oraz Facebooka rowerowego https://www.facebook.com/CEKUSRAJD/.

Trasa została przetestowana i zaakceptowana – w tym roku kolarze pojadą w kierunku zachodnim, zaczynając od Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach. A oto pełny wykaz postojów: – Zabytkowa Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach (start)- kościół Świętego Marcina w Starych Tarnowicach- barokowy pałac Larischów w Wilkowicach- kościół pw. Narodzenia NMP w Łubiu- Zabytkowa Stacja Wodociągowa Zawada w Karchowicach – piknik- Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Zbrosławicach i z powrotem do Kopalni.

  • x
  • x
  • x
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).