Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Walentynki w powiecie

14 lutego, 2023

Kolaż zdjęć z dziećmi oraz pracami plastycznymi. Na środku znajduje się logo powiatu.

Dzisiaj obchodzimy dzień zakochanych, który poza czerwonym sercem i miłością, związany jest z wręczaniem tradycyjnych walentynek. Dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Tarnowskich Górach przygotowały własnoręczne walentynki, które wręczano adresatom podczas dzisiejszej zabawy walentynkowej.

My z okazji dzisiejszego święta odwiedziliśmy tarnogórskie szkoły, gdzie miłość oraz przyjaźń kwitnie i dodaje skrzydeł.

Chłopiec w czerwonym kapeluszu. W tle grupa młodzieży na sali gimnastycznej.
Dzieci podczas zabawy na sali gimnastycznej. Na pierwszym planie dziewczyna i chłopak z akcesoriami do zdjęć: okularami, wąsem i balonem.
Troje dzieci stojących obok siebie. Dwie dziewczynki, a między nimi chłopiec w kapeluszu. W tle dzieci rozmieszone w dużym pomieszczeniu.
Balon w kształcie serca, umieszczony w wazonie z kwiatami.
Dziewczyna i chłopak uśmiechający się do zdjęcia, w tle duża sala z stolikami, na których znajdują się bukiety z balonami w kształcie serc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).