Piątek, 27 maja 2022r. | Imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny
Pokaż menu

Warsztaty szkolne dodatkowo doposażone w sprzęt do nauki zawodu

17 stycznia, 2022

kilku młodych mezczyzn, na hali z samochodami, w ubraniach roboczych - mechanicy samochodwi

Dzięki zaangażowaniu nauczycieli i dyrekcji z Wieloprofilowego Zespołu Szkół w Tarnowskich Górach, a także wsparciu Powiatu Tarnogórskiego, udało się pozyskać używane samochody o konkretnej specyfikacji mechanicznej i silnikowej do nauki zawodu technika samochodowego.

Z otrzymanych trzech samochodów od Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach skorzystają uczniowie tarnogórskiej „Sorbony” podczas zajęć praktycznych nauki zawodu. Młodzież, która zdobywa zawód technika pojazdów samochodowych będzie się uczyć diagnostyki i mechaniki właśnie na tych pojazdach.

Dziękowania należą się także firmie Olmet, która nieodpłatnie, sprawnie i bezproblemowo przetransportowywała samochody z Katowic na warsztaty szkolne do Tarnowskich Gór.

  • młody mechanik stopi obok stanowiska roboczego na warsztacie samochodwym, obok srebrny samochód osobowy
  • kilka osób sprawdza stan samochodu umieszczonego na wysiegniku - podnosniku samochodwym, na warsztacie samochodwoym,
  • osoba stojąca przed samochodem z otwrata maską , na warsztacie samochodwym
zdjęcia archiwum Wieloprofilowy Zespół Szkół w Tarnowskich Górach „Sorbona”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).