Wtorek, 26 października 2021r. | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana

Witaj szkoło! Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

01 września, 2021

Starosta Krystyna Kosmala obok Elżbieta Susek NAczelnik Wydziału Edukacji w rece trzymają otwarte teczki

Dzisiaj w szkołach średnich i branżowych podlegających starostwu rozpoczyna naukę prawie 5,5 tysiąca uczniów, z czego ponad 1200 to tegoroczni absolwenci szkół podstawowych. Mamy nadzieję, że ten rok szkolny będzie powrotem do normalności w edukacji młodzieży i powrotem do lekcji stacjonarnych w naszych szkołach.

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022  Starosta Tarnogórski Krystyna Kosmala składa życzenia uczniom, nauczycielom oraz rodzicom:

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2021/2022 życzę wszystkim uczniom i nauczycielom aby ten rok szkolny był dla Was powrotem do normalności w kształceniu. Wierzę, że możemy wrócić do normalnego trybu nauczania w szkołach. Proszę jednak aby nie bagatelizować obowiązujących obostrzeń, a wszystkie osoby, które się jeszcze wahają, zachęcam do szczepień przeciwko covid-19.  Wszystkim, którzy dzisiaj rozpoczynają ten nowy rok szkolny życzę wytrwałości, pozytywnego nastawienia i uśmiechu na każdy dzień.

Krystyna KOSMALA

Starosta Tarnogórski