Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Wizyta edukacyjna w starostwie

16 stycznia, 2023

12 stycznia w tarnogórskim starostwie odbyła się wizyta edukacyjna uczniów szkoły podstawowej ze Strzybnicy. Ósmoklasiści spotkali się m.in. z pracownikami Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa, gdzie dowiedzieli się jak zostać legalnym posiadaczem zwierząt egzotycznych, a urzędnicy szczegółowo odpowiedzieli na wszystkie pytania zaciekawionych gości. W Wydziale Kontroli i Zarządzania Jednostkami Oświatowymi uczniowie zobaczyli film multimedialny promujący tarnogórskie szkoły ponadpodstawowe.

Wicestarosta Sebastian Nowak zachęcił uczniów do zapoznania się z bogatą ofertą edukacyjną tarnogórskich szkół średnich, poruszono przy okazji temat tegorocznych Targów Edukacyjnych.

Grupa uczniów, którzy stoją obok siebie przed biurkiem. Wszyscy patrzą w kierunku monitora znajdującego się na biurku, przy którym siedzi kobieta.
Grupa uczniów w pomieszczeniu. Na pierwszym planie dwoje chłopców.
Grupa osób znajdująca się w pomieszczeniu, w tle kobieta stojąca przy drzwiach.
Grupa młodzieży w pomieszczeniu. Wszyscy stoją przed gablotami ze szkła. W tle widać trzy flagi.
Na pierwszym planie mężczyzna, który wchodzi po schodach. Za mężczyzną idzie grupa młodzieży.
Wicestarosta stojący przed biurkiem. PO prawej stronie kilka osób, które siedzą na stołkach. Po lewej stronie grupa chłopców, którzy stoją obok siebie. W tle na ścianie wisi Godło Polski.
Grupa osób stojących obok siebie do wspólnego zdjęcia grupowego. W tle niebieski baner z herbem i napisami Powiat Tarnogórski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).