Czwartek, 25 lipca 2024r. | Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba
Pokaż menu

Wotum zaufania i absolutorium dla Zarządu Powiatu Tarnogórskiego

20 czerwca, 2023

zarząd powiatu wraz z przewodniczącym oraz wiceprzewodniczący, skarbnikiem i sekretarz

Podczas LV sesji Rady Powiatu Tarnogórskiego radni głosowali nad wotum zaufania i absolutorium dla zarządu powiatu.

Głosowanie nad wotum zaufania poprzedziła prezentacja i podsumowanie kluczowych działań zarządu powiatu, ujętych w Raporcie o stanie Powiatu Tarnogórskiego za 2022 rok, który przedstawiła Sekretarz Barbara Machura. Po przeprowadzeniu debaty nad Raportem radni zdecydowali o udzieleniu wotum zaufania dla Starosty i całego zarządu powiatu.

Następnie Skarbnik Mariusz Dzwonkowski przedstawił sprawozdanie z wykonania budżetu oraz sprawozdanie finansowe Powiatu Tarnogórskiego za 2022 r. Po zapoznaniu się ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za miniony rok i zaopiniowaniu przez Komisje, Radni udzielili również absolutorium Zarządowi Powiatu Tarnogórskiego z tytułu wykonania budżetu Powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).