Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

XI Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna

17 października, 2022

Duża grupa osób, które siedzą blisko siebie w duej auli. W tle na ścianie znajduje się obraz wyświetlony rzutnikiem na ścianie.

XI Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna odbyła się 14 października w Górnośląskim Centrum Rehabilitacji „REPTY” w Tarnowskich Górach. Tegoroczną edycję organizował Śląski Oddział Polskiego Towarzystwa Logopedycznego wraz z GCR „Repty” i została ona objęta Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego, Starosty Krystyny Kosmali oraz Burmistrza Arkadiusza Czecha.

Zakres zagadnień tej edycji dotyczył logopedii w teorii i praktyce oraz neurorehabilitacji zaburzeń mówienia i połykania. Konferencja została podzielona na część warsztatową oraz wykłady, gdzie dr hab.n. hum. Jolanta Panasiuk, prof. Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie wygłosiła wykład inauguracyjny. Swoje wykłady przedstawili także inni cenieni specjaliści, przybliżając wszystkim zgromadzonym zagadnienia związane z tegorocznym tematem konferencji.

Bożena Duda, starszy asystent logopeda na Oddziale Neurologii I oraz ORL dla Osób Dorosłych w Stanie Śpiączki otrzymała nagrodę Logopedia Silesiaca 2022.

Gratulujemy organizatorom wspaniałej frekwencji. Mamy nadzieję, że tegoroczna konferencja przyczyni się do poszerzenia specjalistycznej wiedzy wśród logopedów, lekarzy, fizjoterapeutów, pielęgniarek i studentów, do których też była szczególnie skierowana.

Źródło: GCR „Repty” w Tarnowskich Górach

Duża grupa osób, które znajdują się w dużej auli. Na ścianie wyślwietlony jest obraz z rzutnika.
Duża grupa osób zgromadzona w dużej auli. W tle kobieta przy mównicy, a za nią ściana na której wyświetlono obraz z rzutnika.
Kobieta i mężczyzna stoją przy mównicy. Za ich plecami na ścianie wyświetlony jest obraz z rzutnika.
duża grupa osób, które siedzą blisko siebie w dużym pomieszczeniu. W tle zdobiona ściana z oświetleniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).