Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Za nami V Tarnogórskie Forum dla Osób z Niepełnosprawnościami

14 czerwca, 2023

trzy uśmiechnięte kobiety podczas rozmowy w sali

13 czerwca 2023 r. (wtorek) w godzinach 15:00 – 17:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach odbyło się Forum dla osób z niepełnosprawnościami. Oficjalnego otwarcia i przywitania uczestników dokonali pani Gabriela Kowalska Przewodnicząca Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Tarnogórskim wraz z przedstawicielem zarządu powiatu Stanisławem Torbusem.

W trakcie V Forum odbyła się prezentacja Centrum Zdrowia Psychicznego, mieszkań dla niepełnosprawnych ruchowo, warsztaty nt. holistycznej logopedii, ofert pracy i wsparcia oferowanego przez powiatowy urząd pracy, wsparcia w trudnych sytuacjach dla osób z niepełnosprawnością w punktach konsultacyjnych oferowanego przez Fundację PODARUJ DOBRO.

Dziękujemy wszystkim za udział i przeprowadzone warsztaty.

Dr Krzysztofowi Świerzemu dyrektorowi tarnogórskiego centrum zdrowia psychicznego dziękujemy za przedstawienie zagadnień dotyczących świadczonej pomocy psychiatrycznej i psychologicznej. Paniom Edycie Morawskiej i Annie Pająk za wyjątkowo radosne warsztaty z holistycznej logopedii. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczestników Forum. Przedstawicielce Fundacji Podaruj Dobro, za udział i przedstawienie zagadnień dotyczących oferowanej pomocy i możliwości wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami i ich rodzin.

W trakcie trwania V Tarnogórskiego Forum dla Osób z Niepełnosprawnościami odbyły się prezentacje Środowiskowych Domów Pomocy i Domów Pomocy Społecznej, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Powiatowego Urzędu Pracy, Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Fotorelacja:

kilka osób na sali podczas otwarcia forum
cztery osoby przy stanowisku z rożnymi rzeczami i słodyczami
dwie kobiety przy stanowisku z rękodziełem
kilkanaście osób na sali podczas szkolenia
trzy uśmiechnięte kobiety podczas rozmowy w sali
dwie kobiety podczas prezentacji
kilkanaście osób na sali podczas szkolenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).