Piątek, 23 lutego 2024r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

Zaginął Krzysztof Madyda

13 stycznia, 2023

Mężczyzna w okularach

Tarnogórscy policjanci prowadzą czynności poszukiwawcze za zaginionym Krzysztofem Madydą, mieszkańcem Świerklańca. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach pod numerem tel. 47 853 42 55 lub z najbliższa jednostka policji.

O zaginięciu Pana Krzysztofa Madyda (46 lat) mundurowych powiadomił brat. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia mężczyzna wyszedł ze swojego domu w Świerklańcu i do chwili obecnej do niego nie wrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Podajemy ryspois: wzrost 180 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie ciemne, znakiem szczególnym jest charakterystyczna narośl na prawym uchu, zaginiony nosi okulary korekcyjne.
Wszystkie osoby mogące mieć informacje na temat miejsca przebywania zaginionego proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji lub pod numerem telefonu 47 853 42 55, 112.

Źródło KPP Tarnowskie Góry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).