Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Zakończenie projektu „Club Dance TG – Bezpłatne zajęcia taneczne dla Seniorów 2”

03 lipca, 2023

Grupa osób znajdująca się w dużej sali. W tle na ścianie znajduje się ogromne lustro.

22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie projektu „Club Dance TG – Bezpłatne zajęcia taneczne dla Seniorów 2″. Powiat Tarnogórski współfinansował realizację tego zadania w ramach otwartego konkursu ofert w dziedzinie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu. Ostatnie zajęcia zakończono pokazem umiejętności tanecznych uczestników projektu i wręczeniem pamiątkowych certyfikatów. Gratulacje i wyrazy uznania wszystkim uczestnikom złożył wicestarosta Sebastian Nowak oraz przewodniczący rady powiatu Przemysław Cichosz.

Zajęcia, które odbywały się w Studio Tańca MK, były zorganizowane przez Tarnogórskie Stowarzyszenie Obywatelskie. Grupę docelową stanowiły osoby powyżej 60 roku życia. Zajęcia umożliwiły uczestnikom nawiązywanie relacji społecznych, jak również solidaryzowanie się w pokonywaniu barier i trudności. Jak mówią organizatorzy przyjazna forma zajęć zachęciła seniorów do podjęcia aktywności, rozwijając ekspresję i zaangażowanie według ich indywidualnych możliwości. Zajęcia z seniorami prowadziły wykwalifikowane instruktorki tańca Pani Wiktoria Kliś i Pani Kamila Kropska.

Źródło: Tarnogórskie Stowarzyszenie Obywatelskie.

Grupa osób stojących przed ścianą z tafli luster. Dwoje z mężczyzn trzyma w rękach bukiety czerwonych kwiatów.
Grupa osób w sali podczas wykonywania ćwiczeń gimnastycznych.
Grupa osób znajdująca się w przestronnej sali, podczas wykonywania ćwiczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).