Poniedziałek, 24 stycznia 2022r. | Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafa?a

Zakończone projekty Budżetu Partycypacyjnego Powiatu Tarnogórskiego

13 stycznia, 2022

awatar do zakończonych inwestycji budżetu partycypacyjnego

Zakończono realizację kolejnych dwóch zwycięskich projektów zgłoszonych w ramach V edycji budżetu partycypacyjnego Powiatu Tarnogórskiego.

Podczas spotkania z Piotrem Krokiem oraz Grzegorzem Szeremetą, których zgłoszone Projekty zostały niedawno zakończone, rozmawialiśmy o kolejnych pomysłach oraz możliwościach realizacji inwestycji w poszczególnych miejscowościach.

Zgłoszony przez pana Piotra Kroka z gminy Tworóg pn. „Kolejny etap remontu drogi powiatowej nr 3235S kl. G” został wykonany przez firmę Larix Sp. z o.o. z siedzibą w Lublińcu. Całkowita kwota zadania wyniosła 180 000 zł.

Piotr Krok - w miejscu zakończenia inwestycji , świeżo wyremontowany odcinek drogi powiatowej w gminie Tworóg
Piotr Krok – gmina Tworóg, wyremontowana droga powiatowa w miejscowości Koty

Projekt zgłoszony przez pana Grzegorza Szeremeta z Radzionkowa pn. „Remont chodnika w ciągu ul. Długiej od skrzyżowania z ul. Śródmiejską do skrzyżowania z ul. Danielecką w Radzionkowie” został wykonany przez Przedsiębiorstwo Budowlane „LEMTER” M. Lempart z siedzibą w Bytomiu. Całkowita kwota zadania wyniosła 248 000 zł, z czego 28 000 zł dofinansowała Gmina Radzionków.

Grzegorz Szeremeta, nowy chodnik wzdłuż ulicy Długiej w Radzionkowie
Grzegorz Szeremeta – Radzionków, nowy chodnik przy ulicy Długiej

Niedługo odbędzie się kolejna, tym razem już VII edycja Budżetu Partycypacyjnego.