Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada

Zakończył się remont drogi pomiędzy Boruszowicami a Mikołeską

03 września, 2020

Zakończył się remont odcinka drogi powiatowej pomiędzy Boruszowicami (Osiek) a Mikołeską (ul. Kaletańska). Zmodernizowany odcinek o długości 2100 metrów kosztował blisko 800 tysięcy zł. Droga zyskała nową nawierzchnię, wymieniona została również podbudowa. To drugi i zarazem ostatni etap remontu ulicy Kaletańskiej łączącej Boruszowice z Mikołeską. W ubiegłym roku powiat, w ramach dofinansowania z rządowego Funduszu Dróg Samorządowych wyremontował ponad 1000 metrów tej drogi.

• x