Niedziela, 26 czerwca 2022r. | Imieniny: Jana, Pawla

Zapraszamy do wypełnienia ankiety badania zadowolenia klientów

26 maja, 2022

baner wypelnij ankietę

Szanowni Państwo, zachęcamy do wypełnienia ankiety, mającej na celu podnoszenie jakości pracy naszego urzędu oraz zapewnienie jak najlepszego zaspokajania Państwa potrzeb i oczekiwań.
Państwa opinie, uwagi i wnioski zostaną wnikliwie przeanalizowane i będą pomocne w usprawnianiu usług świadczonych przez tutejszy urząd.

Ankieta badania zadowolenia klientów usług świadczonych przez Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach