Niedziela, 1 października 2023r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

Zapraszamy na uroczystość wręczenia stypendiów

07 września, 2020

Miło nam poinformować, że Zarząd Powiatu Tarnogórskiego przyznał najbardziej uzdolnionej młodzieży pobierającej naukę na terenie powiatu tarnogórskiego stypendia na rok szkolny 2020/2021.

Już teraz zapraszamy wszystkich stypendystów na uroczystość wręczenia stypendiów. Odbędzie się ona 15 września 2020 r. o godz. 14:30 w Zespole Szkół Chemiczno- Medycznych i Ogólnokształcących im. Marii Skłodowskiej-Curie w Tarnowskich Górach, przy ulicy Opolskiej 26 w auli.

Ze względu na reżim sanitarny w uroczystości wezmą udział stypendyści, władze Powiatu Tarnogórskiego wraz z pracownikami Wydziału Edukacji oraz dyrektorzy szkół.

Lista uczniów – stypendystów Powiatu Tarnogórskiego w roku szkolnym 2020/2021 znajduje się w dołączonym załączniku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).