Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Zawodnicy TKS Karate z trzema medalami Mistrzostw Europy

04 kwietnia, 2023

M.Wolny i A.Dymarczyk na mistrzostwach europy. Obok zawodników, znajdują się inny zawodnicy w kimonach oraz puchary.

1 kwietnia w Goeteborgu odbyły się Mistrzostwa Europy Karate Shinkyokushinkai seniorów. Zawodnicy TKS Karate Tarnowskie Góry zdobyli trzy medale. Marek Wolny wywalczył złoty medal i tytuł Mistrza Europy, a Artur Dymarczyk brązowy medal w kategorii 85-95 kg. Marta Lubos zdobyła srebrny medal i tytuł wicemistrzyni Europy w kategorii 55-60 kg. W Mistrzostwach Europy rywalizowało 210 zawodników z 21 krajów.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom Reprezentacji Polski biorącym udział w mistrzostwach. Szczególne wyrazy uznania dla wszystkich medalistów, których zaangażowanie i ciężka praca przyczyniły się do odniesienia sukcesu.

Źródło: TKS Karate Tarnowskie Góry, Polska Federacja Karate Shinkyokushinkai

Zawodnicy w kimonach na Mistrzostwach Europy. Z przodu zawodnicy trzymający tabliczki z napisami Norway, Poland, Romania.
Podium na Mistrzostwach Europy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).