Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Zgromadzenie Jubileuszowe ZPP

14 września, 2023

Starosta trzymająca w rękach dokument, stoi obok mężczyzny w garniturze. Oboje uśmiechają się.

12 września br. starosta Krystyna Kosmala uczestniczyła w Zgromadzeniu Jubileuszowym Związku Powiatów Polskich, które odbyło się na Zamku Królewskim w Warszawie- gdzie 25 lat temu odbyło się uroczyste wręczenie Aktów erekcyjnych przedstawicielom wszystkich powiatów.

Rok 2023 jest dla samorządów powiatowych rokiem szczególnym. 25 lat temu, 5 czerwca 1998 roku, uchwalona została ustawa o samorządzie powiatowym – usamorządowione zostały wspólnoty powiatowe.

Szczegóły spotkania dostępne są na stronie internetowej Związku Powiatów Polskich

Źródło: Związek Powiatów Polskich

Ogromna sala ze zdobieniami na ścianach. W sali znajduje się bardzo duża grupa osób, którzy siedzą na krzesłach, które są ustawione w kilku rzędach.
Grupa osób w strojach wieczorowych pozuje do wspólnego zdjęcia.
Mężczyzna prowadzący przemowę do mikrofonu. W tle duży ekran z wyświetlaną treścią.
Grupa osób stoi obok siebie i uśmiecha się do wspólnego zdjęcia. W tle znajduje się duży ekran z wyświetlonym napisem Uroczysta Gala Jubileuszowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).