Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

18 czerwca ostatnia “wydawka” w ramach Pomocy Żywnościowej

16 czerwca, 2020

Ośrodek Pomocy Społecznej w Świerklańcu z siedzibą w Nakle Śląskim przypomina (osobom zakwalifikowanym), że realizując Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 - Podprogram 2019 będzie po raz ostatni przed wakacjami wydawał produkty żywnościowe.

Wydawanie żywności odbędzie się w dniu 18.06.2020 r. (czwartek) w godzinach od 11:00 do 14:00, w siedzibie Ośrodka.

Ze względu na trwającą epidemię COVID-19 należy przy odbiorze artykułów spożywczych przestrzegać wdrożonych procedur. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa i pracowników OPS, Ośrodek informuje o konieczności przestrzegania obostrzeń dotyczących zakazu zgromadzeń i w związku
z tym prosi o zachowanie odpowiednich odstępów między osobami oczekującymi oraz zastosowanie środków ochrony osobistej, tj.: zasłonięciu ust i nosa maseczką oraz założeniu jednorazowych rękawiczek.

Uwaga!

Przewidywana jest większa ilość wydawanego towaru. W związku z tym OPS prosi o zaopatrzenie się w odpowiednią ilość toreb.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).