Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

20-lecie SP ZOZ w Świerklańcu i Nakle Śląskim

02 września, 2020

1 września 2020 r. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Świerklańcu i Nakle Śląskim obchodził 20-lecie swojego istnienia. W związku z tym wydarzeniem, Wójt Gminy Świerklaniec Marek Cyl oraz Przewodniczący Rady Gminy Świerklaniec Jarosław Wasążnik na ręce Dyrektora SP ZOZ Pani Beaty Nycz-Gerlich złożyli życzenia dla wszystkich obecnych i byłych pracowników Ośrodków Zdrowia na terenie Gminy Świerklaniec.

„Ten piękny Jubileusz możliwy jest dzięki ofiarnej pomocy i zaangażowaniu ludzi służących z oddaniem wszystkim potrzebującym. Składamy wyrazy uznania i głębokiego szacunku wszystkim, którzy tworzyli historię placówki. Życzymy wytrwałości w trudnej służbie jaką pełnicie dla Mieszkańców Gminy Świerklaniec” – napisali.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).