Piątek, 1 marca 2024r. | Imieniny: Antoniny, Radoslawa, Dawida
Pokaż menu

27 listopada brak wody w Orzechu

26 listopada, 2023

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świerklańcu informuje, że w związku budową kanalizacji sanitarnej nastąpi przerwa w dostawie wody w dniu 27 listopada 2023 r. (poniedziałek) od godziny 08:00 na części ulic w sołectwie Orzech, Radzionkowa i Piekar Śląskich.

Komunikat - grafika

Komunikat dotyczy:

  • miejscowość Orzech, ulice:

- Bytomska numery nieparzyste od numeru 29e do numeru 45,
- Bytomska numery parzyste od numeru 100 do numeru 142 d,
- Wieczorków od numeru 119 do numeru 131,
- Laskowa,
- Karmelowa,
- Spokojna,
- Malinowa,
- Marcepanowa.

  • miejscowość Piekary Śląskie, ul. Pod Gajem,
  • miejscowość Radzionków, ul. Orzechowska.

Zastępczy punkt poboru wody będzie dostępny dla mieszkańców przy adresie: Orzech, ul. Wieczorków 133 (przy byłym radarze).
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).