Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

30 maja przerwa w dostawie wody – dotyczy sołectwa Nowe Chechło oraz części Nakła Śląskiego i Świerklańca

25 maja, 2023

30 maja w godz. 9:00 - 14:00 wody nie będą mieli mieszkańcy Nowego Chechła oraz części Nakła Śląskiego i Świerklańca. Powodem będą prace planowane przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tarnowskich Górach.

Komunikat - grafika

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świerklańcu poinformował, że w związku z pracami eksploatacyjno-remontowymi prowadzonymi przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tarnowskich Górach (dostawca wody dla mieszkańców Nowego Chechła oraz części Świerklańca i Nakła Śląskiego) nastąpi przerwa w dostawie w dniu 30 maja (wtorek) w godzinach od 09:00 do 14:00.
Dotyczy:
- miejscowość Nowe Chechło;
- miejscowość Świerklaniec, ulice: Podgórna, Księżycowa, Żeglarska, Chabrowa, Lawendowa, Kalinowa, częściowo 3-go Maja, Piaskowa, Spacerowa, Kasztanowa, Dębowa, Magnoliowa, Szafirowa, Akacjowa oraz boczne;
- miejscowość Nakło Śląskie: ulice: Na Wzgórzu, Radosna, Jarzębinowa, Różana, Lasowicka oraz boczne.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).