Piątek, 23 lutego 2024r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

Anna Kubica powołana na zastępcę wójta gminy Świerklaniec

23 czerwca, 2020

Wójt gminy Świerklaniec po ponad czterech latach samodzielnej pracy powołał na stanowisko swojego zastępcy Annę Kubicę, która Od 2016r. pracując w Urzędzie Gminy Świerklaniec pełniła funkcję Kierownika Referatu Inwestycji i Zamówień Publicznych.

Pani Anna Kubica jest absolwentką uczelni wyższych w Opolu i we Wrocławiu z dyplomami w zakresie ochrony środowiska, zarządzania zasobami ludzkimi, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz Projektów Unijnych i Pozyskiwania Funduszy z Unii Europejskiej. Od 16 lat pracuje w samorządzie terytorialnym. Pani Anna Kubica jestem ekspertem w zakresie pozyskiwania funduszy zarówno z Unii Europejskiej jak i środków krajowych, ma doświadczenie zawodowe w kompleksowej realizacji inwestycji.

W Urzędzie Gminy Świerklaniec związana jest od 2016 r. Pełniła funkcję Kierownika Referatu Inwestycji i Zamówień Publicznych, w którym z dużym powodzeniem realizowała kluczowe gminne inwestycje, pozyskując na nie spore środki zewnętrzne.
- Długo dojrzewałem do tej decyzji i pewne wydarzenia, jak choćby moje zarażenie się koronawirusem, ją przyspieszyły. Przez ponad 4 lata pracowałem na stanowisku wójta Gminy Świerklaniec bez zastępcy. Ta samodzielna praca była dla mnie dobrym doświadczeniem ale też pokazała mi, że zawsze i w każdej sytuacji tak się nie da pracować. Dlatego też z dniem 18 czerwca 2020r. powołałem na stanowisko Zastępcy Wójta Gminy Świerklaniec Panią Annę Kubicę. Doświadczenie, pracowitość i kompetencje Pani Anny, a także otwartość na nowe wyzwania i zaufanie, którym Ją darzę były motywami mojego wyboru. – pisał na swoim profilu w mediach społecznościowych wójt Marek Cyl.

Życzymy nowemu zastępcy wójta gminy Świerklaniec wielu sukcesów w pracy zawodowej na rzecz gminy Świerklaniec i jej mieszkańców.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).