Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Awaria wodociągowa w Nakle Śląskim. Mogą wystąpić przerwy w dostawie wody i spadki ciśnienia

01 września, 2023

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świerklańcu poinformował, że w związku z awarią wodociągową mogą wystąpić spadki ciśnienia wody lub przerwy w dostawie wody w miejscowości Nakło Śląskie w dniu 01.09.2023 r. od godziny 18:00. Utrudnienia potrwają do czasu zakończenia prac naprawczych.

Informacja
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).