Wtorek, 19 stycznia 2021r. | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty

Awaria wodociągowa w Świerklańcu. Przerwa w dostawie wody

20 listopada, 2020

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świerklańcu, że w związku z awarią wodociągową nastąpi przerwa w dostawie wody w dniu dzisiejszym, tj. 20.11.2020 r. (piątek) od godziny 9:00 do zakończenia prac w miejscowości Świerklaniec, ul. Damrota oraz  ul. Tarnogórska od nr 1 do nr 13.

Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.