Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Drugą ratę podatków Mieszkańcy zapłacą przelewem lub w banku

30 kwietnia, 2020

Wójt Gminy Świerklaniec Marek Cyl informuje, że ze względu na wprowadzony w Polsce stan epidemii, druga rata podatków nie będzie pobierana w sposób zwyczajowy, tj. przez sołtysów/inkasentów. Prosimy Mieszkańców Gminy Świerklaniec o dokonywanie opłat przelewem na indywidualny rachunek bankowy podany w Decyzji lub gotówką i kartą w siedzibach banków (na terenie Gminy Świerklaniec opłaty można dokonać w Banku Spółdzielczym w Świerklańcu przy ul. 3 Maja 33).
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).