Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego

Filia Banku Spółdzielczego nieczynna w dniach 1-26 sierpnia

25 lipca, 2022

Bank Spółdzielczy w Świerklańcu poinformował, że Filia Banku, która znajduje się w budynku Urzędu Gminy Świerklaniec będzie nieczynna w dniach od 1 do 26 sierpnia 2022 r.

zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat

Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.