Piątek, 12 kwietnia 2024r. | Imieniny: Juliusza, Luboslawa, Zenona
Pokaż menu

Filia Banku Spółdzielczego w Świerklańcu nieczynna

27 września, 2022

Informujemy, ze z przyczyn niezależnych od Urzędu Gminy Świerklaniec filia Banku Spółdzielczego w Świerklańcu, która znajduje się w budynku UG (ul. Młyńska 3), będzie nieczynna w dniach 28, 29 i 30 września br. (środa, czwartek i piątek). Bank Spółdzielczy w Świerklańcu zaprasza do swojej głównej siedziby przy ul. 3 Maja 33 w Świerklańcu.

zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).