Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Filia Banku Spółdzielczego w Świerklańcu przy ul. Młyńskiej 3 nieczynna od 31 lipca

18 lipca, 2023

Bank Spółdzielczy w Świerklańcu poinformował, że od dnia 31.07.2023 r. jego filia na parterze budynku Urzędu Gminy Świerklaniec przy ul. Młyńskiej 3 będzie nieczynna. Przewidywany termin otwarcia filii to 03.09.2023 r.

Filia Banku Spółdzielczego w Świerklańcu przy ul. Młyńskiej 3 w Świerklańcu. Napis na elewacji urzędu

Bank Spółdzielczy w Świerklańcu przy ul. 3 Maja 33 funkcjonuje normalnie. Można go odwiedzić od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 do 16:30. Druga filia Banku w Spółdzielczego w Świerklańcu znajduje się w budynku Urzędu Gminy w Ożarowicach przy ul. Dworcowej 15. Czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.

 
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).