Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Funkcjonowanie komunikacji w okresie święta Bożego Ciała

05 czerwca, 2020

AutobusZarząd Transportu Metropolitalnego informuje, że w okresie zbliżającego się święta Bożego Ciała, komunikacja autobusowa, tramwajowa i trolejbusowa, organizowana przez ZTM w Katowicach będzie funkcjonować według przedstawionych poniżej zasad:


11 czerwca 2020 r. (czwartek - Boże Ciało)

Obowiązywać będą rozkłady jazdy ważne w niedziele i święta, z uwzględnieniem dotychczasowych zasad, przyjętych w następstwie wprowadzenia stanu epidemii, obowiązujących od 16 marca 2020 r., z późniejszymi korektami.


12 czerwca 2020 r. (piątek)

Obowiązywać będą rozkłady jazdy ważne w dni robocze (nieszkolne), z uwzględnieniem dotychczasowych zasad, przyjętych w następstwie wprowadzenia stanu epidemii, obowiązujących od 16 marca 2020 r., z późniejszymi korektami.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).