Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Informacja o sesji Rady Gminy Świerklaniec

27 czerwca, 2023

Przewodniczący Rady Gminy Świerklaniec zwołuje LXXX Sesję Rady Gminy Świerklaniec na czwartek 29 czerwca 2023 r. o godz. 14:30 w Pałacu Kawalera w Świerklańcu.

Informacja o zebraniu sesji

Porządek obrad:
1.    Otwarcie sesji.
2.    Przedstawienie porządku obrad.
3.    Rozpatrzenie projektu uchwały nr 613 w sprawie trybu i sposobu powoływania oraz odwoływania członków Zespołu Interdyscyplinarnego w Świerklańcu.
4.    Rozpatrzenie projektu uchwały nr 614 w sprawie ustalenia opłat za świadczenia udzielane przez przedszkola publiczne prowadzone przez Gminę Świerklaniec.
5.    Rozpatrzenie projektu uchwały nr 615 w sprawie zbycia nieruchomości.
6.    Rozpatrzenie projektu uchwały nr 616 w sprawie nadania nazwy ulica „Tylna” w sołectwie Nakło Śląskie.
7.    Rozpatrzenie projektu uchwały nr 617 w sprawie wprowadzenia zmian w Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Świerklaniec na lata 2023- 2038.
8.    Rozpatrzenie projektu uchwały nr 618 w sprawie  wprowadzenia zmian w uchwale budżetowej na 2023 r.
9.    Rozpatrzenie projektu uchwały nr 619 w sprawie trybu prac nad projektem uchwały budżetowej, procedury uchwalania budżetu gminy Świerklaniec oraz materiałów informacyjnych towarzyszących budżetowi.
10.    Informacja Wójta Gminy o stanie realizacji inwestycji gminnych w 2023 r.
11.    Informacja Wójta Gminy o stanie inwestycji związanej z budową kanalizacji na terenie Gminy.
12.    Przyjęcie protokołu z sesji w dniu 31.05.2023 r.
13.    Sprawozdanie Wójta z wykonania uchwał Rady Gminy z działalności w okresie międzysesyjnym oraz innych istotnych dla Gminy spraw.
14.    Informacja Przewodniczącego Rady o działaniach podejmowanych w okresie między sesjami.
15.    Informacje i komunikaty w sprawach bieżących.
16.    Zakończenie.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).