Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Informator Gminy Świerklaniec

26 lutego, 2024

Prezentujemy najnowsze wydanie czasopisma Informator Gminy Świerklaniec do pobrania w wersji elektronicznej. W nim podsumowanie kadencji 2018-2024 samorządu.

Informator Gminy Świerklaniec - okładka czasopisma wydawanego przez UG Świerklaniec. Na górze logo opatrzone herbem gminy. Ilustracja: centrum przesiadkowe w Świerklańcu z lotu ptaka. Zadaszone przystanki autobusowe i wiaty rowerowe oraz tablice elektroniczne z rozkładami jazdy. Napis: Wielkie inwestycje za wielkie pieniądze.

Materiały


Informator podsumowujący kadencję 2018-2024
Informator​_podsumowanie​_kadencji​_2018-2024.pdf
19.96MB
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).