Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Jakość wody w kąpielisku

05 lipca, 2024

Bieżąca ocena jakości wody w kąpielisku "Pole biwakowe numer 1" na terenie Zalewu Nakło-Chechło

zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat

Kontrola jakości wody została przeprowadzona 1 lipca 2024 roku. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bytomiu stwierdził, że woda w kąpielisku jest przydatna do kąpieli.

Materiały


Bieżąca ocena jakości wody w kąpielisku
bieżąca​_ocena​_jakości​_wody​_w​_kąpielisku.pdf
0.33MB
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).