Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny

Kolejny konkurs na dzierżawę miejsc przeznaczonych do działalności gospodarczej na terenie Parku w Świerklańcu

22 maja, 2023

Gmina Świerklaniec ogłosiła kolejny konkurs w formie licytacji ustnej nieograniczonej na oddanie w dzierżawę w roku 2023 nieruchomości będącej własnością Gminy Świerklaniec, położonej w Parku w Świerklańcu, przeznaczonej na prowadzenie działalności gospodarczej.

Park w Świerklańcu

Szczegółowe informacje w załączniku.

Materiały

Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.