Piątek, 23 lutego 2024r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

Kolejny konkurs na dzierżawę miejsc przeznaczonych do działalności gospodarczej na terenie Parku w Świerklańcu

22 maja, 2023

Gmina Świerklaniec ogłosiła kolejny konkurs w formie licytacji ustnej nieograniczonej na oddanie w dzierżawę w roku 2023 nieruchomości będącej własnością Gminy Świerklaniec, położonej w Parku w Świerklańcu, przeznaczonej na prowadzenie działalności gospodarczej.

Park w Świerklańcu

Szczegółowe informacje w załączniku.

Materiały

https://bip.swierklaniec.pl/a,44529,ogloszenie-kolejnego-konkursu-w-trybie-licytacji-ustnej-nieograniczonej-na-oddanie-w-dzierzawe-w-rok.html
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).